פיתרונות מיחשוב משולבים

תשתיות תקשוב:

תכנון התשתיות לתמיכה במערכות המחשוב הארגוניות של הלקוחות הארגוניים צריכה להתחשב בפעילותו השוטפת הכוללת מערך קישרי לקוחות(ERP) ותוכנות ניתוח עסקי או כל יישום קריטי אחר. משימה זו הינה מורכבת וקריטית ולא מהווה רק אתגר טכנולוגי. ונוסיף לכך את התמורות והשינויים שעוברים על שוק התקשוב המשתנה מידי יום, הכרזות על מוצרים חדשים, אימוץ של ארכיטקטורות ענן, אתגרי אבטחת מידע, שימוש במכשירים ניידים וכו'.

דיאיקום דטה מתמחה בייעוץ תכנון והקמה של תשתיות התקשוב הארגוניות ומספקת פתרון יעיל ומתקדם המותאם אישית לכל לקוח בהיבט הטכנולוגי והתקציבי. מומחי התשתית, מהנדסי הפתרונות והיועצים של החברה הינם בעלי הסמכות והגישה לספקי החומרה והתוכנה המובילים בשוק ועובדים בצמוד לצוותי הלקוח כדי לעצב תשתית אופטימלית לארגון ולהפיק את המירב מההשקעה.

מחשוב:

דיאיקום דטה הינה שותפה בכירה של היצרנים המובילים בעולם המחשוב ומתמחה שנים רבות ביעוץ, איפיון, תכנון אסטרטגי, פיתוח פתרונות IT והטמעה של מערכות מידע לעסקים תוך ליווי אישי צמוד וארוך טווח ובדגש על המשאב הכלכלי.

אפיון מערכות מידע מתייחס לתכנון וההתאמה הראשוניים של מערכת מידע לעסק, והינו שלב קריטי בתהליך הקמתה של מערכת מידע. בחברת דיאיקום דטה מבינים את הקושי והמורכבות שאיתם מתמודדות כיום החברות בבואן לבחור פתרונות מחשוב לעסקים בשוק המגוון באין ספור יצרני ציוד מחשוב ותוכנות בטכנולוגיות מתקדמות, שינוי משמעותי בשרותי ה Cloud Computing"" (מחשוב ענן) ו- software as a service.

מערכת מידע יעילה, היא כזו העונה על צרכי העסק תוך התחשבות בכל סוגי הפעולות הנדרשות לביצוע העבודה, והקפדה על תאימות למערכות אחרות תוך שמירה על חוויה ניידת מאובטחת הזמינה 24/7 למשתמשים. דרישות אלו משפיעות על כל דבר, החל מאסטרטגיית BYOD לעובדים וכלה בעבודה מרחוק וגישה למשאבי הארגון לצורך קבלה ושמירה של נתונים.

המומחים של החברה יאפיינו את מטרות הלקוח המגדירות בסופו של דבר את הפעולות של דיאיקום דטה למענה אופטימלי, יסייעו ללקוח להבין את האפשרויות השונות ורק לאחר מכן יישמו פתרון שתוכנן במיוחד כדי לענות על הדרישות תוך מינוף השימוש בטכנולוגיות ובפלטפורמות החדישות ביותר והתמקדות ישירה בתחום אבטחת המידע והגנה על רשתות ארגוניות (UTM) וזאת במטרה להניב עבור הלקוח תוצאות מקסימליות מההשקעה הטכנולוגית.

ליעוץ טלפוני ראשוני חינם – אנא צור קשר בטלפון: 09-7438658